Computer Café Inloop en Hobby Reparatie Centrum tegelijkertijd in Mill
MILL – Het Hobby Centrum Mill staat vrijdag 30 januari 2026 in het teken van digitale ondersteuning en het repareren van kapotte spullen. Tussen 13.30 en 15.30 uur vinden het Computer Café Inloop en het Hobby Reparatie Centrum gelijktijdig plaats in het gebouw.
Tijdens de middag kunnen bezoekers terecht met vragen over computers, laptops, tablets en smartphones. Het Computer Café Inloop biedt ondersteuning bij digitale problemen, zoals trage apparaten, meldingen of vragen over het gebruik van digitale toepassingen. Het initiatief is bedoeld om bezoekers op weg te helpen bij het omgaan met digitale middelen.
Reparatie voorwerpen
Tegelijkertijd is het Hobby Reparatie Centrum geopend voor het repareren van uiteenlopende huishoudelijke apparaten en andere voorwerpen. Vrijwilligers bekijken samen met bezoekers of spullen gerepareerd kunnen worden, met als doel hergebruik te stimuleren en afval te verminderen.