Goedemorgen LvC Dinsdag editie

Goedemorgen Land van Cuijk was hèt ochtendprogramma op de radio.  Tegenwoordig is Plein 33 op zondagmiddag tussen 12 en 14 uur hét programma voor nieuws en informatie.

Iedere ochtend tot en met augustus tussen 9:00 en 12:00 uur met op maandag Henk Kollee en Koen van Velp, met o.a. "de spiegelplaat" en de "Piet plaat"

Op vrijdag presenteren Henk Ermers en Martin Nabuurs tot en met augustus Goedemorgen Land van Cuijk, met tussen 9:00 en 10:00 het medisch uurtje met Ton van Katwijk, tussen 10:00 en 11:00 uur de bedrijfs top 5, en tussen 11:00 en 12:00 uur verzorgd Welzijn Ouderen Land van Cuijk een programma voor Senioren.

ARCHIEF

Hieronder de interviews van gasten in Goedemorgen Land van Cuijk met Herman van Gaal en Frank Peters, tegenwoordig in het radioprogramma Plein33 op zondagen van 12 tot 2