Auto botst tegen boom op Ten Holtweg Gassel
GASSEL – Een auto is zondag in de namiddag op de Ten Holtweg van de weg geraakt en tegen een boom tot stilstand gekomen. De auto liep daarbij flinke schade op.
Het ongeval gebeurde op de Ten Holtweg. Door de botsing met de boom raakte de auto zwaar beschadigd. Een berger is ingeschakeld om het voertuig af te voeren. Over eventuele andere betrokkenen is niets bekendgemaakt.
Bestuurder nagekeken door ambulancepersoneel
Ambulancepersoneel kwam ter plaatse om de bestuurder te controleren. De bestuurder is door de hulpverleners nagekeken. Of de bestuurder voor verdere behandeling is overgebracht naar het ziekenhuis, is niet bekend.
Over de oorzaak van het ongeval zijn geen mededelingen gedaan. Ook is niet duidelijk onder welke omstandigheden de auto van de weg kon raken.