KwiTnie treedt op 18 mei op bij ’t Lagerhuis in Mill
MILL – De band KwiTnie geeft zondagmiddag 18 mei een gratis optreden in Grandcafé ’t Lagerhuis in Mill. Het concert begint om 16.00 uur en maakt deel uit van de muziekagenda van het café aan de Beerseweg.
KwiTnie speelt semi-akoestische covers van onder meer Donovan, Bob Dylan, Van Morrison, CCR, Neil Young en Steppenwolf. De band ontstond enkele jaren geleden als informeel muziekproject en groeide uit tot een vaste bezetting.
Muzikanten met regionale wortels
De groep bestaat uit Toon van Lith (zang, gitaar, mondharmonica), zijn broer Jan van Lith (basgitaar, gitaar, zang), Riny van der Weem (gitaar, percussie, zang) en Peter Klomp (gitaar, kazoo, zang). Leden van de band speelden eerder in regionale formaties zoals Desolation en Nix Moet.
Meer muziek bij ’t Lagerhuis
Naast het optreden van KwiTnie staat ook op zondag 8 juni, Eerste Pinksterdag, een concert gepland in ’t Lagerhuis. Dan speelt de formatie Two Stools vanaf 20.30 uur. Het café in Mill programmeert regelmatig live muziek om lokaal talent een podium te bieden.