Cabaretier Gerrie Smits brengt oudejaarsconference Tijdloos in Vierlingsbeek

Geplaatst op vrijdag 17 oktober 2025 Wim Verbruggen

VIERLINGSBEEK – Cabaretier Gerrie Smits speelt vrijdag 24 oktober zijn oudejaarsconference Tijdloos in podium Gryphus in Vierlingsbeek. In deze voorstelling blikt de Brabantse komiek op eigenzinnige wijze terug op het jaar 2025, met humor, verrassende wendingen en scherpe observaties.

Hoewel Smits naar eigen zeggen weinig heeft met politiek en het vaak sombere nieuws, haalt hij uit het afgelopen jaar de momenten die volgens hem echt betekenis hebben. In Tijdloos zoekt hij naar wat 2025 bijzonder maakte en stelt hij de vraag hoeveel nieuws een mens eigenlijk kan verdragen. De voorstelling onderscheidt zich door haar luchtige toon en persoonlijke benadering van actuele thema’s.

Bekend om zijn toegankelijke stijl en warme presentatie weet Gerrie Smits zijn publiek moeiteloos te laten schakelen tussen ontspanning en spanning. De Eindhovenaar verwierf landelijke waardering binnen het comedycircuit en speelde eerder met succes in Gryphus met zijn show Zoete Koek.

Oudejaarsconference met een eigen draai

Met Tijdloos kiest Smits niet voor de traditionele politieke of maatschappelijke terugblik, maar voor een menselijke benadering van het afgelopen jaar. Zijn optreden belooft een afwisseling van humor en herkenning, waarbij het publiek wordt meegenomen in zijn kijk op de tijd die voorbij is én die nog moet komen.

De voorstelling in Vierlingsbeek maakt deel uit van een reeks optredens waarmee Smits zijn oudejaarsconference 2025 speelt in Brabantse theaters. Podium Gryphus fungeert al jaren als vaste plek voor regionale en landelijke cabaretiers.

Terug naar nieuwsoverzicht