Kapelconcert van mandoline-ensemble Kwint in Mill

Geplaatst op zaterdag 14 februari 2026 Hans Graat

MILL – Mandoline-ensemble Kwint verzorgt zondag 22 februari een kapelconcert in de kapel Maria Ten Hove aan de Kapelweg 13 in Mill. Het concert begint om 20.00 uur.

Bezoekers zijn welkom vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis. Een vrijwillige donatie voor de muzikanten wordt op prijs gesteld.

Gevarieerd programma

Kwint brengt een programma met lichte klassieke muziek en wereldmuziek. Het repertoire bestaat uit licht klassieke werken, volksmuziek uit onder meer Scandinavië, Zuid-Europa, Ierland en Zuid-Amerika, hedendaagse muziek en mandolinemuziek. Tijdens het concert is er een gastoptreden van zangeres Debbie. Zij wordt bij een aantal nummers begeleid door het ensemble.

Het ensemble bestaat uit tien muzikanten uit het Land van Cuijk en de regio Nijmegen. Kwint ontstond in 2016 als een groep van vijf spelers, wat de naam verklaart. Inmiddels is het uitgegroeid tot een ensemble met een bredere bezetting.

Bezetting en zitplaatsen

De bezetting bestaat uit twee eerste mandolines, twee tweede mandolines, twee mandola’s, een contrabas en twee gitaren. De mandoline is een snaarinstrument met dezelfde stemming als een viool. De mandola is een grotere variant met een lagere stemming.

Vanwege het beperkte aantal zitplaatsen adviseert de organisatie om tijdig aanwezig te zijn. Bezoekers kunnen desgewenst een eigen klapstoel meenemen.

Voor informatie is Jan Hendriks uit Mill bereikbaar via j.hendriks@martjan.nl of via 06-36044288.

Terug naar nieuwsoverzicht