KUNSTDORP in SINT ANTHONIS
De kunstkring Sint Anthonis organiseert zondag 3 september voor de 16e keer de inmiddels bekende kunstmanifestatie, Kunstdorp. Na een paar jaar van afwezigheid door Corona en het wegvallen van het gebruik van het gemeentehuis verschijnen er eindelijk weer witte tenten op de Brink. Door de sluiting van het gemeentehuis, waar het centrale punt altijd was en waar de leden van de kunstkring zelf hun werk altijd tentoonstelden, moesten zij op zoek gaan naar een andere locatie. Gelukkig mogen zij evenals de gastexposanten gebruik maken van de aangrenzende kloostertuin. De bewoners hebben hun prachtige sfeervolle tuin voor deze dag ter beschikking gesteld aan de kunstkring.
In totaal zullen 45 kunstenaars hun werk exposeren op de Brink en in de kloostertuin. De getoonde werken zijn zeer uiteenlopend van aard en zoals altijd van hoge kwaliteit. Tevens zal er een demonstratie glasblazen zijn. Ook dit jaar is door de kunstkring een thema gekozen. Deze keer is dat ETEN. Ieder lid maakt één werk omtrent dit thema. Al deze werken zullen gezamenlijk tentoongesteld worden.
De kunstkring rekent op mooi weer en hoopt die dag veel bezoekers te mogen ontvangen. Iedereen is van harte welkom tussen 11.00 tot 17.00 uur op het gratis toegankelijke, laagdrempelige kunstevenement in het bruisende hart van het dorp Sint Anthonis. Meer informatie op www.kunstkring.com