Nationaal Theaterweekend met vier voorstellingen in Myllesweerd

Geplaatst op vrijdag 16 januari 2026 Wim Verbruggen

MILL – Theater Myllesweerd in Mill doet van vrijdag 23 tot en met zondag 25 januari mee aan het Nationaal Theaterweekend en programmeert in die periode vier voorstellingen voor verschillende doelgroepen.

Het Nationaal Theaterweekend vindt plaats in theaters door het hele land en staat in het teken van een brede kennismaking met theater. Tijdens het weekend zijn voorstellingen te bezoeken tegen een vast, verlaagd tarief. In Mill is gekozen voor een gevarieerd programma, met comedy, muziek en jeugdtheater verspreid over drie dagen.

Comedy op vrijdagavond

Het theaterweekend in Myllesweerd begint op vrijdag 23 januari met een optreden van de Knock Out Comedy Crew. De voorstelling bestaat uit stand-up comedy door meerdere comedians, waaronder een MC. De samenstelling van de line-up verschilt per avond en kan bestaan uit zowel nieuwe als meer ervaren cabaretiers.

Jeugdvoorstelling en muziek op zaterdag

Zaterdagmiddag 24 januari staat De Hermannen op het programma. Deze voorstelling richt zich op een jong publiek en combineert theater met hiphop, ritme en verbeelding. Alledaagse voorwerpen en geluiden vormen de basis voor de muzikale en theatrale scènes.

Later die avond brengt The Early Beatles een eerbetoon aan het vroege werk van The Beatles. De voorstelling richt zich op het repertoire uit de beginjaren van de band, met nummers uit de periode waarin The Beatles vooral als liveband bekendheid verwierven.

Muzikale afsluiting op zondag

Op zondagmiddag 25 januari wordt het Nationaal Theaterweekend in Myllesweerd afgesloten met Tapas Iberia. In deze voorstelling brengen zangeressen Maria de Fátima en Raquel Kurpershoek Jaldón muziek uit Portugal en Spanje. Het programma bevat stijlen als fado, flamenco, latin en jazz.

Terug naar nieuwsoverzicht