Herfst in het Land van Cuijk in volle 'bloei'

Geplaatst op maandag 28 oktober 2024 Peter Linders

De herfst brengt kleur en rust in het Land van Cuijk. In deze tijd van het jaar zijn de bossen van Sint Anthonis en Gassel een waar feest voor de zintuigen. De bomen kleuren goudgeel, oranje en dieprood, terwijl de bladeren zachtjes naar beneden dwarrelen en de paden bedekken. Wandelaars kunnen hier volop genieten van het knisperende bladerdek onder hun voeten en de frisse boslucht.

Het TV-team De Valuwe heeft een video-impressie gemaakt van bossen rondom de kern Cuijk. Bekijk deze video via YouTube of op Omroep Land van Cuijk tv-gemist.

De Maasheggen, met hun unieke heggenlandschap, zijn ook prachtig in de herfst. Dit UNESCO-gebied toont zich in warme tinten en biedt een serene omgeving voor lange wandelingen langs de Maas. Hier kan men genieten van de rust, het gekwetter van vogels en het schilderachtige uitzicht over de rivier.

De herfst in het Land van Cuijk nodigt uit tot vertragen en genieten van de natuur in al haar kleurenpracht. Het is de perfecte tijd om eropuit te gaan en even helemaal op te laden.

Terug naar nieuwsoverzicht