Seniorenorkest Land van Cuijk treedt op tijdens Uit op Zondag in Beers
BEERS – Het Seniorenorkest Land van Cuijk verzorgt op zondag 1 februari een muzikaal optreden in de kerk in Beers in het kader van Uit op Zondag. Het concert begint om 14.30 uur en staat in het teken van een gevarieerd programma.
Het orkest bestaat uit ongeveer veertig muzikanten, van wie het merendeel gepensioneerd is. Het repertoire loopt uiteen van klassieke muziek tot pop. Het Seniorenorkest Land van Cuijk repeteert wekelijks op donderdagochtend in het repetitielokaal van de schouwburg.
Onder leiding van dirigent
Het harmonieorkest staat onder leiding van dirigent Hans Cranen. Eerder was het Seniorenorkest Land van Cuijk te horen in de schouwburg, nu is gekozen voor een uitvoering in de kerk van Beers. Het optreden maakt onderdeel uit van de reeks Uit op Zondag-activiteiten.